אודות

חברת RunParts היא מהחברות הגדולות בישראל בתחום חלקי החילוף לרכב. עם מלאי עצום של חלקי חילוף, המתחדש ומתרחב ללא הפסקה, נחשבת החברה לאחת הגדולות בשוק. RunParts מחזיקה בחלקי חילוף רבים, הן מקוריים והן חליפיים, לדגמי הרכבים המובילים בארץ, של היצרנים הגדולים בעולם – מאזדה, פג'ו, פורד, סובארו, דייהו, סאנגיאנג, קיה, יונדאי, פולקסווגן, אופל, פיאט ועוד.

RunParts הוקמה בשנת 1976 על ידי רוני סגמן, איש מקצוע בעל ניסיון עשיר בתחום. כיום רוני משמש כנשיא החברה, ומוביל אותה לצמיחה מתמדת. החברה חרטה על דגלה מרגע הקמתה ערכים של מקצועיות, שירות לקוחות באיכות ללא פשרות ותפיסה מערכתית כוללת של שוק חלקי החילוף לרכב, תוך מתן מענה מלא ומקצועי לכל היבט בתחום.

RunParts משתפת פעולה עם החברות הגדולות ביותר בשוק הישראלי, ואינה מספקת חלקי חילוף לגורמים פרטיים. היא מחזיקה במערך הפצה יעיל ומשומן אשר מגיע לכל קצוות המדינה, כולל לשטחי הרשות הפלשתינית.
במקביל, ולאורך השנים, יצרה החברה בהתמדה קשרים עסקיים פוריים וחובקי עולם עם יצרנים בינלאומיים בתחום חלקי החילוף לרכב ועם ספקי חלקי חילוף מכל רחבי הגלובוס.

שירות, איכות ומחיר – כדי שתקבלו את הטוב ביותר בתחום חלקי החילוף לרכב

About RunParts

מוצרים מקוריים

בעולם חלקי החילוף לרכב, ישנה חשיבות רבה למוצר מקורי – חלק חילוף המיוצר על פי דרישותיה המדויקות של יצרנית הרכב שלכם, ומסופק לכם באמצעות סוכנים מורשים. המשמעות היא שמדובר במוצר המתאים בצורה המדויקת ביותר לרכב שלכם, הן מבחינת המידות, הן מבחינת התאמתו לדרישות וליכולות הרכב והן מבחינת איכותו: מוצר מקורי יחזיק זמן רב יותר ויבצע את תפקידו בצורה טובה יותר לאורך זמן.
RunParts מחזיקה במלאי עצום של חלקי חילוף לרכב, של היצרניות הגדולות ביותר בעולם: סובארו, פורד, פג'ו, רנו, מאזדה, יונדאי, סיטרואן, דייהו, דייהטסו וסאן יאנג, פולקסווגן, פיאט ואופל.

כידוע, חלקי חילוף מקוריים יהיו לרוב יקרים יותר מחלקים חליפיים (שלא מיוצרים על ידי יצרנית המכוניות עצמה) – אך מצד שני, הם מגיעים בתוספת אחריות על החלק מטעם היצרנית. הודות לקשרינו העסקיים הבינלאומיים, אף תזכו למחירים נוחים במיוחד.

מוצרים חליפים

המוצרים החליפיים תופסים חלק נכבד משוק חלקי החילוף לרכב – אלו מוצרים אשר לא יוצרו על ידי יצרנית הרכב עצמה, אך הם נחשבים חלקי חילוף לכל דבר ועניין ואיכותם יכולה להיות טובה למדי, בהתאם לזהות היצרן.
המוצרים החליפיים האיכותיים בשוק עוברים מבחנים ובדיקות שונות כדי לוודא כי הם מתאימים לרכב שלו הם מיועדים, והם מיוצרים לרוב באופן תואם לחלפים המקוריים. ישנם אף מקרים שבהם המפעל המייצר את החלק המקורי, מייצר גם קו של מוצרים חליפיים.

למרות כל זה, ישנה חשיבות רבה בבדיקת הגורם שממנו רוכשים את החלקים החליפיים, שכן ישנם בשוק גם מוצרים באיכות ירודה מאוד. לפני הרכישה חשוב לוודא כי הספק שלכם מחזיק במוצרים חליפיים באיכות מצוינת, המגיעים ממפעלי ייצור המקפידים על סטנדרט גבוה ועוברים את כל בדיקות התקינות הנדרשות.

חברת RunParts היא משווקת רשמית בישראל של מוצרים חליפיים מהמפעלים המוערכים והטובים ביותר בעולם: MAHLE, AMDINI, TAMA, IJS, SECO.

לקוחותינו

כאחת החברות הגדולות בתחום חלקי החילוף לרכב, וכמי שרואה עצמה מחויבת להעניק את השירות הטוב ביותר בשוק, מספקת חברת RunParts מענה מקיף, איכותי ומקצועי לכלל החברות, וביניהן כמה מהארגונים ומהגופים הגדולים במשק.
בין לקוחותינו חברות השכרת רכב, חברות המפעילות קווי תחבורה ציבורית, ארגונים בעלי ציי רכב גדולים, יבואני רכב ועוד.

כל אחד ואחד מלקוחותינו זוכה לשירות הטוב ביותר, המתאפיין באדיבות ובמשפחתיות מצד אחד, וביעילות חסרת פשרות מן הצד השני. המלאי העצום של חלקי החילוף שאנו מחזיקים ברשותנו, מבטיח שנוכל לספק מענה מדויק בכל רגע נתון – וזו הסיבה שלקוחותינו ממשיכים לצעוד איתנו בדרך המקצועית לאורך שנים.

בין הלקוחות שלהם מספקת RunParts שירות באופן קבוע: