המוצרים שלנו

מוצרים מקוריים

בעולם חלקי החילוף לרכב, ישנה חשיבות רבה למוצר מקורי – חלק חילוף המיוצר על פי דרישותיה המדויקות של יצרנית הרכב שלכם, ומסופק לכם באמצעות סוכנים מורשים. המשמעות היא שמדובר במוצר המתאים בצורה המדויקת ביותר לרכב שלכם, הן מבחינת המידות, הן מבחינת התאמתו לדרישות וליכולות הרכב והן מבחינת איכותו: מוצר מקורי יחזיק זמן רב יותר ויבצע את תפקידו בצורה טובה יותר לאורך זמן.
RunParts מחזיקה במלאי עצום של חלקי חילוף לרכב, של היצרניות הגדולות ביותר בעולם: סובארו, פורד, פג'ו, רנו, מאזדה, יונדאי, סיטרואן, דייהו, דייהטסו וסאן יאנג, פולקסווגן, פיאט ואופל.

כידוע, חלקי חילוף מקוריים יהיו לרוב יקרים יותר מחלקים חליפיים (שלא מיוצרים על ידי יצרנית המכוניות עצמה) – אך מצד שני, הם מגיעים בתוספת אחריות על החלק מטעם היצרנית. הודות לקשרינו העסקיים הבינלאומיים, אף תזכו למחירים נוחים במיוחד.

 

 

 

 

 

 

מוצרים חליפים

המוצרים החליפיים תופסים חלק נכבד משוק חלקי החילוף לרכב – אלו מוצרים אשר לא יוצרו על ידי יצרנית הרכב עצמה, אך הם נחשבים חלקי חילוף לכל דבר ועניין ואיכותם יכולה להיות טובה למדי, בהתאם לזהות היצרן.
המוצרים החליפיים האיכותיים בשוק עוברים מבחנים ובדיקות שונות כדי לוודא כי הם מתאימים לרכב שלו הם מיועדים, והם מיוצרים לרוב באופן תואם לחלפים המקוריים. ישנם אף מקרים שבהם המפעל המייצר את החלק המקורי, מייצר גם קו של מוצרים חליפיים.

למרות כל זה, ישנה חשיבות רבה בבדיקת הגורם שממנו רוכשים את החלקים החליפיים, שכן ישנם בשוק גם מוצרים באיכות ירודה מאוד. לפני הרכישה חשוב לוודא כי הספק שלכם מחזיק במוצרים חליפיים באיכות מצוינת, המגיעים ממפעלי ייצור המקפידים על סטנדרט גבוה ועוברים את כל בדיקות התקינות הנדרשות.

חברת RunParts היא משווקת רשמית בישראל של מוצרים חליפיים מהמפעלים המוערכים והטובים ביותר בעולם: MAHLE, AMDINI, TAMA, IJS, SECO.